• TENISOWE ZMAGANIA NA SALI W ŻELKOWIE

• 20.05.2022 11:19
      • Dnia 15 maja w sali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie odbyła się już XIV edycja turnieju tenisa stołowego. Grano na sześciu stołach w dwóch kategoriach, Amatorzy i Ligowcy. Organizatorem imprezy był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo.

W kategorii Amatorów zwyciężył Zbigniew Pawłowski (Zagórzyca) Na drugim miejscu uplasował się Kamil Kasucho.
        Trzecią lokatę wywalczył Andrzej Moroz.

Nagrody za wyróżniającą postawę trafiły do:
        Marek Laskowski (Słupsk), Arkadiusz Różański, Magdalena Jasińska.

W stawce Ligowców triumfował Czesław Popiel (Słupsk). Drugi był Szymon Żynda (Koczała), a trzeci Demitry Aniskiewicz (Białoruś).

Ponadto wyróżnienia trafiły do:
        Adam Kubacki (Krępa Słupska), Ireneusz Brzoskowski (Koczała), Mateusz Mierski (Koczała).

Turniej z edycji na edycje cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczy udział między innymi zawodników z zagranicy.
        Zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Patronatem honorowym turniej objęli:
        Piotr Klecha - Prezes Pomorskiego Zrzeszenia LZS
        Paweł Lisowski – Starosta Słupski