• LUKS ŻELKI ŻELKOWO BENEFICJENTEM PROGRAMU KLUB

• 11.09.2022 02:24
      • Miło nam poinformować, że nasz klub uzyskał dofinansowanie na szkolenie dzieci i młodzieży w ramach Rządowego Programu Klub.
        Po raz kolejny pięknie dziękujemy Pani Jagodzie Osowskiej, za pomoc w napisaniu projektu.

Celem programu jest wsparcie małych i średnich klubów sportowych, gdzie niejednokrotnie objawiają się sportowe talenty, a pozyskanie sponsora nie jest takie łatwe.
        Program „Klub” wspierając kluby sportowe – przyczynia się do budowy kapitału społecznego, tworząc propozycje aktywnego spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy zajęć sportowych nabywają wiele kluczowych dla ich rozwoju kompetencji, takich jak umiejętność pracy w grupie, wytrwałość czy pracowitość. Program cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Szykujcie formę, układajcie dobrze plan korepetycji i innych zajęć dodatkowych. Proszę pamiętać treningi wtorki i czwartki.