• DUMNI Z NASZYCH PODOPIECZNYCH

• 11.09.2022 19:54
      •

Po raz kolejny miło nam poinformować, że dwóch zawodników Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo, Miłosz Stępkowski i Nataniel Salomon od sezonu 2022/2023 reprezentują barwy drużyny MKS Jantar Ustka.
        Chłopcy mają za sobą kilka meczów w ramach Pomorskiej Ligi Juniorów C1.
        Miłosz Stępkowski to zawodnik z imponującymi warunkami fizycznymi, występując na pozycji bramkarza, był zawsze pewnym punktem w naszej bramce.
        Nataniel Salomon to bardzo spokojny, sumienny i pracowity chłopiec, posiadający niesamowity przegląd pola i zdumiewające umiejętności techniczne.
        Zarząd Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo wraz ze sztabem szkoleniowym serdecznie gratulują i trzymają kciuki za ciąg dalszy piłkarskiej przygody Miłosza i Nataniela.