• TRZYMAMY KCIUKI ZA ROZWÓJ NASZYCH WYCHOWANKÓW

• 15.09.2022 13:19

• Z ogromną przyjemnością informujemy o tym, że kolejnych dwóch wychowanków Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo, Eryk Salomon i Olivier Salomon, w sezonie 2022/2023 reprezentować będą barwy drużyny MKS Jantar Ustka.
        Obaj chłopcy na zasadzie wypożyczenia półrocznego rozegrali już kilka meczów w barwach klubu z Ustki w kategorii Juniora D2.

Zarówno Eryk, jak i Olivier to bardzo sumienni, pracowici i ambitni chłopcy, którzy mają za sobą wiele wspaniałych występów w barwach Żelków.
        Zarząd Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo wraz ze sztabem szkoleniowym serdecznie gratulują i trzymają kciuki za ciąg dalszy piłkarskiej przygody Oliviera i Eryka.