• LEŚNY RAJD ROWEROWY

• 28.09.2022 00:17
      • W minione niedzielne popołudnie odbył się pierwszy rajd rowerowy pod nazwą "SPORTOWA NATURA", zorganizowany przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo. Partnerem imprezy były Lasy Państwowe. Miłośnicy jazdy na rowerze wyruszyli z placu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie w trasę rajdu, która przebiegała przez tereny leśne oraz miejscowości Gminy Główczyce i Gminy Smołdzino. Rajd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Pomimo że długość trasy liczyła 20 km, nie zabrakło najmłodszych uczestników rajdu. Po powrocie z trasy rajdu na uczestników czekało ognisko, pyszne kiełbaski oraz kawa, herbata i słodki poczęstunek.  Wszystkim rowerzystom serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo.
        Rajd rowerowy zorganizowany został w ramach konkursu dla klubów sportowych pt. "Sportowa Natura", do którego nasz klub zakwalifikowany został przez organizatora - LASY PAŃSTWOWE.
        Już w najbliższy weekend kolejny rajd, więc śledźcie na bieżąco nasze konto na Facebooku i stronę internetową Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelkowie.