• KOLEJNE KILOMETRY POKONANE NA DWÓCH KÓŁKACH

• 18.10.2022 20:56
      • W niedzielę 16 października miłośnicy jazdy na rowerze wyruszyli w jesienne, ale przyjemne popołudnie z placu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie w trasę już IV Rajdu Rowerowego "SPORTOWA NATURA". Trasa kolejnej edycji rajdu prowadziła głównie przez tereny leśne: Żelkowo - Bukowa - Gardna Wielka - Stojcino - Czarny Młyn - Żelkowo. Uczestnicy rajdu pokonali 22 km. Była to trasa bardzo przyjemna, która prowadziła przez łąki, duktem leśnym a i czasem piaszczystym. Organizatorem imprezy był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo, przy wsparciu Głównego Partnera - LASY PAŃSTWOWE.
        Wszystkim serdecznie dziękujemy za aktywny udział i oczywiście zapraszamy na kolejne rajdy.