• KOLEJNA NIEDZIELA Z TENISEM STOŁOWYM W ŻELKOWIE

• 26.10.2022 11:31
      • Dnia 23 października w sali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie odbyła się już XVII edycja wojewódzkiego turnieju tenisa stołowego. Grano na sześciu stołach w trzech kategoriach, Amatorzy, Ligowcy i Grupa mieszana (Panie + młodzież). Organizatorem imprezy był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo. Podczas turnieju w imieniu zarządu Prezes klubu Łukasz Stolarski wraz z Dyrektorem Sportowym Sławomirem Hliwskim wręczyli Panu Stefanowi Terefenko Koordynatorowi sekcji tenisa stołowego Certyfikat Uznania oraz pamiątkowy "żelkowy" medal, za wspaniałą pracę i wkładane serce w rozwój sekcji tenisa stołowego w naszym klubie.

W kategorii Mieszanej zwyciężył Konstanty Sopoćko (Słupsk). Drugie miejsce zajęła Katarzyna Pawłowska (Zagórzyca). Trzeci był Konrada Wenty (Janowice) .
        Nagroda za wyróżniającą postawę trafiła do:
        Izabeli Butlewskiej (Słupsk).

W kategorii Amatorów zwyciężył Mariusz Wenta (Janowice). Na drugim miejscu uplasował się Zbigniew Świętochowski (Słupsk).
        Trzecią lokatę wywalczyła Magdalena Jasińska (Słupsk).
        Nagrody za wyróżniającą postawę trafiły do:
        Arkadiusza Różańskiego (Ustka)Zbigniewa Pawłowskiego (Zagórzyca), Jerzego Wnęczak (Wrzeście)Arkadiusza Szewczyka (Runowo), Rafała Jabłońskiego (Słupsk),.

W stawce Ligowców triumfował Arkadiusz Ptaszkowski (Swołowo). Drugi był Janusz Rudnik (Świeszyno), a trzecia Michał Ruciński (Trzebiatkowo).
        Ponadto wyróżnienie trafiły do:
        Dariusza Antoniuka (Starzno).

Zwycięscy z każdej kategorii rywalizowali o puchar Prezesa LUKS „Żelki” Żelkowo. Po zaciętym pojedynku nagroda trafiła do Mariusza Wenty.

W zawodach udział wzięło 16 pingpongistów.
        Zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Patronatem honorowym turniej objęli:
        Paweł Lisowski – Starosta Słupski
        Danuta May – Wójt Gminy Główczyce