• WSPANIAŁA ZABAW - ŻELKI PARTY II

• 31.10.2022 22:03
      • W sobotę 22 października odbyła się druga edycja zabawy tanecznej "ŻELKI PARTY" zorganizowana przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo.
        Miejscem balu było Centrum Aktywności Lokalnej w miejscowości Wrzeście. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, uczestniczyli w niej rodzice naszych małych podopiecznych, przyjaciele oraz zaproszeni goście, m.in.
        Zastępca Wójta Gminy Główczyce Pan Rafał Teterka,
        Przewodniczący Rady Gminy Główczyce Pan Arkadiusz Kwiatkowski,
        Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelkowie Pani Dorota Sibińska.

Na początku organizatorzy powitali gości i zaprosili do wspólnego posiłku.
        Następnie Prezes klubu Łukasz Stolarski oraz Dyrektor sportowy Sławomir Hliwski w imieniu zarządu wręczyli pamiątkowe Certyfikaty Uznania, oraz "żelkowe" medale osobą, które na co dzień wspierają nasz klub własną bezinteresowną pomocą.

Certyfikaty trafiły do:
        Pani Danuty May Wójta Gminy Główczyce
        Pani Doroty Sibińskiej Dyrektora  ZSP w Żelkowie
        Pani Jagody Osowskiej
        Pana Rafała Teterki Zastępcy Wójta Gminy Główczyce
        Pana Arkadiusza Kwiatkowskiego Przewodniczącego Rady Gminy Główczyce
        Pana Michała Łyczka
        Pana Adriana Kasina
        Pana Michała Sienkiewicz
        Pana Marcina Śledzia
        Pana Pawła Goli
        Pana Bartosza Stolarskiego
        Pana Wojciecha Ornowskiego
        Pana Marcina Hliwskiego
        Pana Macieja Stolarskiego
        Pana Ireneusza Panka
        Pana Arkadiusza Wasielewskiego
        Pana Sławomira Hliwskiego.

Podczas części oficjalnej Pan Rafał Teterka i Pani Dorota Sibińska skierowali wiele ciepłych słów w kierunku działalności stowarzyszenia z Żelkowa.
        Przedstawiciele zarządu złożyli również serdeczne podziękowania dla Pani Małgorzaty Stolarskiej, głównej pomysłodawczyni, która od początku do końca miała pomysł na zabawę i nadzorowała wszystkie działania organizacyjne z ogromnym zaangażowaniem.
        Część oficjalną zakończył wspaniały tort, który był prezentem od Pani Dyrektor Doroty Sibińskiej oraz odśpiewane sto lat dla LUKS "Żelki" Żelkowo.

Następnie wszyscy goście zaproszeni zostali do wspólnej zabawy. O oprawę muzyczną zadbał niezastąpiony zespół "Odlotowy Duet", który w rytmach największych przebojów porywał wszystkich do tańca.
        Podczas zabawy na uczestników czekało wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, wesołe tańce grupowe, loteryjka ze wspaniałymi gadżetami i sprzętem sportowym.

Na żelkowym balu pojawił się niezapowiedziany gość, który wśród gości i zaskoczonych przedstawicieli zarządu wzbudził wielki zachwyt, był to Tygrysek ŻELUŚ - prezent dla klubu od anonimowego sponsora. Tygrysek został przyjęty na oficjalną maskotkę klubu z wielkimi brawami. Dziękujemy za wspaniały prezent - warto mieć marzenia!

Mnóstwo pozytywnych emocji i śmiechu przysporzył teleturniej FAMILIADA, w który to nasi goście mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę na temat klubu z Żelkowa.

Jak wszyscy dobrze wiedzą Żelki to nie tylko drużyna - to rodzina, widać to było również podczas żelkowego balu, na którym swoje święto - 6 rocznicę ślubu obchodzili Państwo Agnieszka i Wojciech Ornowscy.
        Jeszcze raz z całego serca życzymy Pomyślności!

O profesjonalną relację zdjęciową zadbał nasz niezawodny Fotograf Pan Adrian Kasina - Dziękujemy!

Zabawa trwała do białego rana, a goście opuszczali salę w doborowych humorach. Mamy nadzieję, że impreza ta będzie cykliczna i z roku na rok zwiększać się będzie grono sympatyków klubu chcących wspólnie, zabawą podsumowywać kolejne lata.
        Zarząd Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do organizacji naszego małego święta - bez Was nie byłoby tak wspaniałej zabawy!