• MŁODZI TENISIŚCI RYWALIZOWALI O PUCHAR DOBREJ DRUŻYNY PZU

• 09.11.2022 11:51
      • Dnia 5 listopada na sali sportowej w Żelkowie odbył się II Turniej Tenisa Stołowego dzieci w roczniku 2008 i młodsi o Puchar Dobrej Drużyny PZU. Zawody prowadzone były systemem drużynowym z podziałem na kategorię dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach udział wzięło 25 tenisistów, którzy rywalizowali na 6 stołach. Grano do trzech wygranych setów w pojedynkach indywidualnych i do 3 wygranych spotkań w rywalizacji drużynowej. Na wszystkich uczestników czekały wspaniałe nagrody w postaci pamiątkowych pucharów i medali.
        Organizatorem zawodów był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo wraz z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie.

Nasz drużyna dziewcząt w skłądzie:
        Natalia Wojtczyk
        Patrycja Cyra
        Milena Janowska
        Maja Rogowska
        zajęła ostatecznie II miejsce.

Natomiast drużyna chłopców w składzie:
        Igor Szyposzyński
        Adrian Konkol
        ostatecznie uplasowała się na najniższym stopniu podium - III miejsce.

Organizacja zawodów nie byłaby możliwa bez wsparcia w ramach Programu Prewencyjnego DOBRA DRUŻYNA PZU. Ogromnie się cieszymy, że należymy do tak wspaniałej drużyny, jaką jest Dobra Drużyna PZU, a zarazem dziękujemy za wspieranie rozwoju naszych podopiecznych!