• NASZA CODZIENNA CIĘŻKA PRACA DOCENIONA PRZEZ POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

• 11.11.2022 18:21

• Polski Związek Piłki Nożnej
        przyznał nam po raz kolejny Zielony Certyfikat, który świadczy o tym, że nasze działania przynaszą wymierne rezultaty.
        Jest to sukces, na który składa się codzienna ciężka praca i determinacja zarządu LUKS "Żelki" Żelkowo, naszej kadry szkoleniowej, wspaniałych rodziców i co najważniejsze wszystkich zawodniczek i zawodników reprezętujących Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo.

Dzięki otrzymaniu Zielonej Certyfikacji rodzice naszych podopoecznych mogą mieć pewność, że nasza szkółka spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, kadra szkoleniowa posiada niezbędne kwalifikacje do tego by szkolić małych piłkarzy.
        Otrzymana gwiazdka jest dowodem na to, że stowarzyszenie pod nazwą Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo spełnia najwyższe standardy, które są na bieżąco weryfikowane przez Polski Związek Piłki Nożnej, a to wszystko z myślą o naszych piłkarskich żelkach.