• ŚWIETNA ZABAWA NA PARKU TRAMPOLIN

• 25.01.2023 13:41
      • Wczorajszego popołudnia, nasi podopieczni wybrali się do parku trampolin "Jump2Sky" w Bolesławicach. Wyjazd organizowany był przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo, a udział w nim wzięło 36 dzieci.
        Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie najmłodszych ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja i zacieśnianie relacji koleżeńskich.
        "JUMP2SKY" to nowoczesne Centrum Rozrywki mieszczące się w Centrum Handlowym Park Wiatraki w Bolesławicach koło Słupska. Po rozgrzewce pod okiem instruktora dzieci wykonywali ciekawe ćwiczenia, a nawet próbowali robić salta. Nie brakowało również małej rywalizacji, podczas "walki" piankowymi mieczami na równoważni. Pobyt w parku trampolin okazał się dla wszystkich świetną zabawą. Z pewnością dla każdego ta niezwykłe zajęcia sportowe były ciekawym doświadczeniem. Na koniec wszyscy otrzymali przepyszne lody, za które pięknie dziękujemy Pani Klaudii, Absolwentce Szkoły Podstawowej w Żelkowie.

Dziękujemy:
        Gminie Główczyce za dofinansowanie wyjazdu,
        Firmie Usługi Transportowe Michał Łyczek za bezpieczny transport,
        Wszystkim opiekunom czuwającym nad bezpieczeństwem dzieci.