• WYCIECZKA DO MULTIKINA

• 28.01.2023 00:30
      • W środowe popołudnie nasi podopieczni uczestniczyli w feryjnym wyjeździe do Multikina w Słupsku na film animowany pt. "Mumie". Organizatorem wyjazdu był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo, a udział w nim wzięło 34 dzieci.
        Celem wyjazdu było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych, integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.
        Seans przeniósł wszystkich uczestników do Egiptu, a dokładnie do jego podziemia gdzie znajdowało się liczące sobie 3000 lat miasto mumii. Główni bohaterowie, księżniczka Nefer,Thut bohater wyścigów, Sekhem młodszy brat Thuta oraz Croc, mały krokodyl i pupil Sekhema, przeżyli przygodę życia, przedostając się do świata ludzi.
        Dziękujemy:
        Gminie Główczyce za dofinansowanie wyjazdu,
        Firmie Usługi Transportowe Michał Łyczek za bezpieczny transport,
        Wszystkim opiekunom czuwającym nad bezpieczeństwem dzieci.