• ZNAMY JUŻ MISTRZA SZKOŁY

• 17.03.2023 23:27
      • Dnia 13 marca zakończyliśmy zmagania w Mistrzostwa Szkoły w Rzutach do kosza 1X1. Był to drugi etap rozgrywek, udział w turnieju zapewnili sobie uczniowie, którzy na etapie klasowym zajęli miejsca 1-3.
        Do zawodów przystąpiło 15 uczestników z klas III- VII, którzy na każdej długiej przerwie walczyli o tytuł mistrza szkoły. Emocji i niespodzianek podczas dwutygodniowych zmagań nie brakowało, a zaangażowanie, sumienność i punktualność uczestników była wzorowa. W pierwszej fazie mistrzostw szkoły zawodniczki i zawodnicy rozlosowani byli do trzech 5-osobowych grup, w których rozgrywali mecze systemem każdy z każdym. Następnie najlepsi z każdej grupy z miejsc 1-2 oraz dwóch zawodników z miejsca 3 z najlepszym bilansem punktowym awansowali do fazy play-off, w której rywalizowali o miejsca 1-8. Równolegle pozostali uczestniczyli w zmaganiach o miejsca 9-15.

Ogromne brawa dla najlepszej piętnastki z całej szkoły.

Klasyfikacja końcowa:
        I - Maciej Jakubaszek