• NOWA GRUPA - PIERWSZY TRENING W ŻELKOWIE

• 26.03.2023 13:10
      • Miło nam poinformować, że ruszyły zajęcia w kolejnej już grupie Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo. Pierwszego dnia wiosny na inauguracyjnym treningu najmłodszych Żelków, czyli dzieci urodzonych w roczniku 2017/18, pojawiło się 13 małych piłkarzy i piłkarek.
        Trening połączony z dużą dawką zabawy wciągnął nawet tych maluchów, którzy niepewnie wchodzili na płytę boiska. Było mnóstwo biegania, zabaw z piłką, pierwszych strzelonych bramek i uśmiechu.
        Zapraszamy kolejne dzieci, które chcą rozpocząć piłkarską przygodę w LUKS "Żelki" Żelkowo.
        Treningi odbywają się we wtorki o godzinie 17:00 w sali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie.