• SZKOŁA W ŻELKOWIE JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ ENERGETYCZNYCH SZKÓŁ W CAŁEJ POLSCE

• 09.05.2023 22:50
      • Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród 191 szkół z całej Polski, które zakwalifikowały się do Etapu Sportowego VI Edycji Projektu Drużyna Energii. Jest nam niezmiernie miło być wśród najbardziej energetycznych szkół w Polsce. Naładowanie pozytywną energią przystępujemy do wykonywania ćwiczeń zadanych przez wspaniałych Ambasadorów - znanych i utalentowanych sportowców.
        Drużyna Energii to akcja skierowana do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych. W etapie sportowym wszyscy uczestnicy będą wykonywać ćwiczenia przygotowane przez ambasadorów.
        Szkoła otrzyma punkty za każdego ucznia, który wykona zadanie konkursowe. W ostatecznym rozrachunku będzie liczyło się zaangażowanie jak największej liczby młodzieży i regularne wykonywanie wszystkich ćwiczeń.
        Trzymajcie za nas kciuki!