• II TURNIEJ POWIATOWEJ LIGI LZS

• 17.05.2023 09:13
      • W sobotę 13 maja drużyna Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo wzięła udział w II Turnieju Powiatowej Ligi LZS.
        Zawody rozgrywane były na boisku Żelkowie, a udział w nich wzięły 4 współtworzące ligę zespoły:
        Salos Słupsk
        LUKS "Żelki" Żelkowo
        UKS GAP Bruskowo Wielkie
        MKS Jantar Ustka.

Grano systemem każdy z każdym na 3 boiskach, rozgrywając przy tym 10 spotkań, z których każde trwało 2x10 minut. W trakcie zawodów nie liczyły się wyniki i punkty, najważniejsza była możliwość wspólnej rywalizacji w duchu Fair Play
        Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy naszym kochanym rodzicom za doping.
        Rozgrywki skierowane są do dzieci urodzonych w roku 2015 i młodsze (dopuszczony jest start dziewczynek urodzonych w roku 2014). Zmagania w ramach Powiatowej Ligi LZS prowadzone będą aż do grudnia 2023 - łącznie rozegrane będzie 10 turniejów na różnych nawierzchniach - trawiastymplaża oraz hala.
        Kolejny turniej rozegrany zostanie 24 czerwca na boisku w Bruskowie Wielkim.

Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
        Lena Zamęcka
        Oliwier Hliwski