• WIZYTA EDUKACYJNA - ZIELONA CERTYFIKACJA PZPN

• 24.05.2023 23:21
      • Podczas poniedziałkowych zajęć treningowych najstarszej grupy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo odbyła się kolejna wizyta edukacyjna w ramach zielonego certyfikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej.
        Tym razem trener Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Przybylski poprowadził zajęcia z naszymi podopiecznymi w kategorii Juniora D.
        Trenerzy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo otrzymali wiele pomocnych wskazówek, które pomogą w lepszym przygotowaniu do zajęć oraz na pewno korzystnie wpłyną na rozwój szkolonych dzieci i młodzieży.
        Certyfikacja Polskiego Związku Piłki Nożnej to znak, że dana szkółka spełnia szereg niezwykle istotnych z perspektywy rodzica kryteriów. Certyfikat jest potwierdzeniem jakości codziennej pracy trenerów, spełniania najwyższych standardów z zakresu szkolenia czy bezpieczeństwa. Szkółka jest monitorowana przez Polski Związek Piłki Nożnej.