• ŻELKI CZĘŚCIĄ DOREJ DRUŻYNY PZU

• 30.07.2023 15:06
      • Z wielką radością informujemy, że Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo dołączył do grona beneficjentów programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU.
        PZU wspólnie z Igą Świątek i innymi ambasadorami robią wszystko, aby dzieci miały jak najlepsze warunki do rozwijania swoich sportowych pasji i szlifowania umiejętności pod okiem wspaniałych trenerów.
        Dzięki PZU już niedługo do naszych podopiecznych trafi wspaniały sprzęt sportowy, który jeszcze bardziej uatrakcyjni nasze zajęcia i pozwoli rozwijać swoje umiejętności na wyższym poziomie.

Po raz kolejny pięknie dziękujemy Pani Jagodzie Osowskiej, za pomoc w napisaniu projektu.
        Bardzo dziękujemy #DobraDrużynaPZU, a dzieci z okolicy zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach.
        Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU.