• CZAS START - POMÓŻCIE NAM ZDOBYĆ WSPANIAŁY SPRZĘT DLA NASZEJ SZKOŁY

• 02.09.2023 23:43
      • Od 1 września 2023 wystartowała II edycja projektu Firmy Lidl "Szkoły Pełne Talentów", którego ambasadorami są Anna i Robert Lewandowscy i trwać będzie do 5 listopada 2023 roku.
        Oczywiście do udziału w projekcie po raz drugi melduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie - Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy.
        Zadanie jest bardzo proste, za każde wydane 50 zł w sieci handlowej Lidl otrzymają Państwo kupon tzw. "Talenciak", który możecie Państwo przekazać naszej szkole, natomiast my będziemy zbierać te punkty i wymieniać na wspaniały sprzęt, z którego korzystać będą Państwa dzieci.

Sposoby na przekazanie kuponu naszej szkole:
        - wrzucenie do puszki znajdującej się przy wejściu do szkoły;
        - przesłanie zdjęcia kuponu z kodem w prywatnej wiadomości na konto Facebook Żelki Żelkowo lub Łukasz Stolarski;
        - przekazanie kuponu, skanując kod QR lub wprowadzając numer kuponu poprzez stronę lidl.pl/szkoly- wybierając naszą szkołę (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie - Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy).