• GRASZ CUP Z UDZIAŁEM ŻELKÓW

• 04.09.2023 21:36
      • W sobotę 2 września drużyna Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo wzięła udział w turnieju piłki nożnej dzieci Grasz Cup.
        Zawody rozgrywane były na boisku w Pęplinie, a udział w nich wzięło 8 zespołów składających się z zawodników i zawodniczek urodzonych w roczniku 2015/2016.
        Grano systemem każdy z każdym na  2 boiskach, każdy zespół rozegrał 7 spotkań, z których każde trwało 10 minut.
        W trakcie zawodów nie liczyły się wyniki i punkty, najważniejsza była możliwość wspólnej rywalizacji w duchu Fair Play.
        Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy naszym kochanym rodzicom za doping oraz organizatorom za zaproszenie na świetnie przygotowaną imprezę.

Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
        Lena Zamęcka
        Oliwier Hliwski