• GRAMY W RĘCZNĄ

• 16.10.2023 07:32

• Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby podzielić się świetnymi wiadomościami! Nasza Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żelkowie została ponownie zakwalifikowana do udziału w projekcie "Gramy w Ręczną 2023". To ogromna szansa dla naszych uczniów na rozwijanie swoich umiejętności sportowych i współpracy zespołowej.
        Uczniowie naszej szkoły z klas I-II w ramach tego projektu od września mają okazję uczestniczyć w dodatkowych zajęciach sportowych z piłki ręcznej. To świetna okazja, aby rozwijać swoje umiejętności i pasję do tego pięknego sportu.
        To nie koniec dobrych wieści! Do naszej szkoły właśnie dotarł fantastyczny sprzęt, który pomoże nam jeszcze bardziej zaangażować się w piłkę ręczną. Dzieci otrzymały piękne koszulki z logo projektu, co sprawi, że będą czuć się częścią tej wyjątkowej inicjatywy. Dodatkowo dostaliśmy dwie bramki do piłki ręcznej oraz wspaniałe piłki, które pomogą nam w treningach i rozgrywkach.
        Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość uczestnictwa w projekcie "Gramy w Ręczną 2023" i jesteśmy gotowi do zaangażowania się w treningi i rozgrywki. To będzie niezapomniana przygoda dla naszych uczniów, która pomoże im budować zdrową aktywność fizyczną i umiejętność pracy w zespole.