• ŻELKI BENEFICJENTEM MIKRO GRANTÓW

• 16.10.2023 07:36

• Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się fantastyczną wiadomością! Nasz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo stał się beneficjentem programu MIKRO GRANTY, realizowanego we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Fundacją Orły Sportu.
        Dzięki temu wsparciu, będziemy mieli jeszcze większą możliwość promowania aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. To nie tylko krok naprzód dla naszego stowarzyszenia, ale także okazja do pomagania młodym sportowcom w spełnianiu swoich marzeń.
        Jesteśmy ogromnie podekscytowani, że możemy być częścią tego niesamowitego przedsięwzięcia.
        Dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Fundacji Orły Sportu za ich wsparcie i wiarę w nasze cele. Razem będziemy budować przyszłość pełną sportowej pasji i osiągnięć!
        Nie było by tego wszystkiego bez naszej wspaniałej Pani Jagody Osowskiej - bardzo dziękujemy.