• XXV EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W ŻELKOWIE

• 07.11.2023 14:59
      • W dniu 22 października 2023 roku na sali sportowej w Żelkowie odbyła się Jubileuszowa XXV edycja Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego, zorganizowanego przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo. Po raz kolejny to wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród zawodników z różnych zakątków województwa pomorskiego, co stanowiło znakomitą okazję do rywalizacji i prezentacji swoich umiejętności.
        Tegoroczny turniej zgromadził aż 29 utalentowanych tenisistów, którzy walczyli na 6 stołach. Zawodnicy byli podzieleni na trzy kategorie: Ligowcy, Amatorzy oraz Płeć Piękna.
        Każda z tych kategorii dostarczyła widzom niezwykłych emocji i widowiskowych pojedynków.

W kategorii Pań triumfowały:
        I miejsce zajęła Magdalena Jasińska,
        II miejsce przypadło Katarzynie Pawłowskiej,
        III miejsce zdobyła Kamila Duda.

Wśród Ligowców najwyższe miejsca na podium zajęli:
        I miejsce zajął Jan Pawlicki,
        II miejsce przypadło Arkadiuszowi Ptaszkowskiemu,
        III miejsce wywalczył Grzegorz Wesołowski.

W kategorii Amatorów zwyciężyli:
        I miejsce zdobył Mariusz Wenta,
        II miejsce przypadło Piotrowi Brzozowskiemu,
        III miejsce zajął Zbigniew Świętochowski.

Ponadto, dla wielu zawodników przygotowano wiele wyróżnień i nagród, które doceniły ich umiejętności i zaangażowanie w grę.
        Turniej nie tylko dostarczył wspaniałych sportowych emocji, ale także umożliwił zawodnikom i kibicom spędzenie wspólnego czasu w duchu rywalizacji i przyjaźni. To wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania nowych ludzi i wymiany doświadczeń w świecie tenisa stołowego.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za udział w tej wyjątkowej imprezie!