• TENISOWE ZMAGANIA NA SALI W ŻELKOWIE

• 29.11.2023 11:40
      • W niedzielę 19 listopada 2023 roku na sali sportowej w Żelkowie odbyła się XXVI edycja Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego, zorganizowanego przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo. Po raz kolejny to wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród zawodników z różnych zakątków województwa pomorskiego, co stanowiło znakomitą okazję do rywalizacji i prezentacji swoich umiejętności.
        Turniej zgromadził aż 29 utalentowanych tenisistów, którzy walczyli na 6 stołach. Zawodnicy byli podzieleni na trzy kategorie: Ligowcy, Amatorzy oraz Młodzież.
        Każda z tych kategorii dostarczyła widzom niezwykłych emocji i widowiskowych pojedynków.

Wśród Młodzieży triumfowali:
        I miejsce zajął Jakub Wilimowicz,
        II miejsce przypadło Katarzynie Pawłowskiej,
        III miejsce zdobył Patryk Dąbrowski.

Wśród Ligowcównajwyższe miejsca na podium zajęli:
        I miejsce zajął Czesław Popiel,
        II miejsce przypadło Arkadiuszowi Ptaszkowskiemu,
        III miejsce wywalczył Zbigniew Pawłowski.

W kategorii Amatorów zwyciężyli:

I miejsce zdobył Andrzej Moroz,

II miejsce przypadło Mariuszowi Wenta,

III miejsce zajął Piotr Brzozowski.

Ponadto, dla wielu zawodników przygotowano wiele wyróżnień i nagród, które doceniły ich umiejętności i zaangażowanie w grę.
        Turniej nie tylko dostarczył wspaniałych sportowych emocji, ale także umożliwił zawodnikom i kibicom spędzenie wspólnego czasu w duchu rywalizacji i przyjaźni. To wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania nowych ludzi i wymiany doświadczeń w świecie tenisa stołowego.
        Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za udział w tej wyjątkowej imprezie!