• I WOJEWÓDZKI TURNIEJ PAR W TENISIE STOŁOWYM

• 09.12.2023 01:19

• Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego na niezapomniany turniej! Po raz pierwszy organizujemy otwarty turniej par, bez podziału na płeć i wiek. To doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas przy ekscytujących rozgrywkach i dobrej zabawie.
        Turniej odbędzie się 17 grudnia 2023 roku w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żelkowie. Początek zmagań zaplanowany jest na godzinę 12:00. Serdecznie zachęcamy zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem stołowym.
        Koszt udziału w turnieju wynosi jedynie 30 zł od pary. Liczba miejsc ograniczona. Niech 17 grudnia stanie się dniem pełnym emocji, radości i niezapomnianych chwil przy tenisie stołowym!
        Zgłoszenia przyjmuje koordynator sekcji tenisa stołowego, Pan Stefan Terefeńko, pod numerem telefonu 508229512.
        Organizatorem turnieju jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo.