• REPREZENTANT POLSKI ODWIEDZIŁ SZKOŁĘ W ŻELKOWIE

• 13.12.2023 22:13
      • Wspaniałe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole w poniedziałek 11 grudnia, kiedy to gościliśmy wyjątkową postać w świecie sportu - Pana Emila Kożuchowskiego, byłego Reprezentanta Polski w piłce ręcznej plażowej oraz obecnego trenera grup młodzieżowych. To niezwykłe spotkanie było możliwe dzięki naszemu udziałowi i zaangażowaniu w Ogólnopolskim Programie "Gramy w Ręczną".
        Celem głównym tego programu jest promocja i popularyzacja piłki ręcznej wśród uczniów szkół podstawowych z klas I-III. W ramach "Gramy w Ręczną" uczniowie ze szkoły w Żelkowie uczestniczą w zajęciach ogólnorozwojowych z piłki ręcznej dla najmłodszych. Efektem każdej edycji programu jest nie tylko rozwój umiejętności sportowych, ale także wzbogacenie szkoły o nowy sprzęt sportowy dla dzieci oraz materiały edukacyjne.
        Dzięki obecności Pana Emila Kożuchowskiego, nasza społeczność szkolna mogła czerpać inspirację ze spotkania z doświadczonym sportowcem i trenerem. To wydarzenie stanowi doskonały przykład, jak zaangażowanie w sport może przynieść liczne korzyści nie tylko w sferze fizycznej, ale także w rozwijaniu wartościowych umiejętności i wspieraniu rozwoju najmłodszych. Cieszymy się, że możemy być częścią tego inspirującego programu!