• TENISOWE ZMAGANIA PAR

• 19.12.2023 14:32
      • W minioną niedzielę w sali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie rozbrzmiewały dźwięki tenisowych piłeczek podczas I Wojewódzkiego Turnieju Par w Tenisie Stołowym. W rywalizacji udział wzięło 10 zespołów, a emocje sięgały zenitu.
        Ostateczni triumfatorzy, Tomasz Pankiewicz i Arkadiusz Ptaszkowski, pokazali klasę, zdobywając pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium znaleźli się Czesław Popiel i Dimitri Aniskiewicz, podczas gdy brązowy medal przypadł w udziale Mariuszowi Wencie i Zbigniewowi Pawłowskiemu. Nieco poniżej podium, na czwartym miejscu, uplasowali się Sylwester Kupczyk i Kacperski, zdobywając uznanie za swój wysiłek.
        Organizatorem tej sportowej uczty był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo, a koordynatorem oraz prowadzącym wydarzenie był zasłużony Pan Stefan Terefeńko. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wnieśli do zawodów nie tylko sportową pasję, ale także fair play. Kolejny raz nasz turniej przyciągnął utalentowanych tenisistów z różnych zakątków województwa pomorskiego, co świadczy o jego rosnącej renomie. Niech tenisowe emocje trwają dalej!