• ŻELKI WYFRUNĘŁY DO MULTIKINA

• 07.02.2024 23:11
      • W poniedziałek 5 lutego, mieliśmy niesamowitą przygodę z podopiecznymi Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo! W ramach ferii zimowych wybraliśmy się do Multikina w Słupsku na emocjonujący film animowany pt. "WYFRUNIĘCI".
        Historia o rodzinie kaczek, która opuściła swój staw, by odkryć nieznany świat, porwała nasze serca i zabrała nas w magiczną podróż. Dzieci były pełne uśmiechów i radości, a ich entuzjazm sprawił, że popołudniowy wyjazd był jeszcze bardziej niezapomniany.
        Chcielibyśmy serdecznie podziękować Gminie Główczyce za wsparcie tego fantastycznego feryjnego wyjazdu dla naszych dzieci. Dzięki Państwa zaangażowaniu mogliśmy zorganizować coś wyjątkowego i niezapomnianego dla naszych podopiecznych.
        Również wyrażamy głęboką wdzięczność Firmie Transportowej Michał Łyczek za bezpieczną podróż autokarem. Dzięki Państwa profesjonalizmowi dzieci mogły bezpiecznie dotrzeć i wrócić z tego magicznego filmowego świata.