• KONSULTACJE KADRY POMORZA

• 30.03.2024 21:45
      • Dnia 12 marca zawodnik Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo, Eryk Salomon, miał niepowtarzalną okazję uczestniczyć w konsultacjach selekcyjnych kadry Pomorskiego Związku Piłki Nożnej z rocznika 2012. Był to dla niego wyjątkowy moment, pełen emocji i wyzwań.
        W konsultacjach brało udział łącznie 21 utalentowanych chłopców z naszego województwa, z którymi Eryk miał okazję zmierzyć się na boisku. To nie tylko próba umiejętności, ale również wyraz determinacji i zaangażowania, które Eryk wykazał podczas każdej minuty treningu.
        Dla naszej drużyny udział naszego zawodnika w tak prestiżowych konsultacjach jest ogromnym powodem do dumy. To dowód na ciężką pracę, jaką wkładają zarówno Eryk, jak i trenerzy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo, aby rozwijać talent i pasję do piłki nożnej.
        Gratulujemy Erykowi udziału w konsultacjach i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na boisku!