• Relacja z XXVII Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego!

• 30.03.2024 21:49
      • Wspaniała atmosfera sportowej rywalizacji ogarnęła salę sportową przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie w dniu 17 marca, gdyż właśnie wtedy miało miejsce jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych - XXVII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego!
        Do zmagań stanęło imponujące grono 32 tenisistów i tenisistek, którzy podzieleni zostali na trzy kategorie: amatorów, ligowców oraz juniorów. Na 6 stołach, pełnych emocji i pasji, rozegrane zostały pojedynki, które wzbudziły zachwyt wśród obserwatorów.
        Ostateczna klasyfikacja turnieju prezentuje się następująco:
         Kategoria Amatorów:
        I miejsce: Mariusz Wenta
        II miejsce: Stanisław Syldatk
        III miejsce: Piotr Brzozowski
         Kategoria Ligowców:
        I miejsce: Michał Brieger
        II miejsce: Jan Pawlicki
        III miejsce: Arkadiusz Ptaszkowski
         Kategoria Juniorów:
        I miejsce: Bartłomiej Augustyn
        II miejsce: Jarosław Rup
        III miejsce: Adam Kaczyński
        Organizatorem tego wspaniałego wydarzenia był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki Żelkowo", a pieczę nad przebiegiem zawodów pełnił pan Stefan Terefeńko - koordynator sekcji tenisa stołowego. Turniej przebiegł w niesamowitej atmosferze fair play i sportowej rywalizacji.
        Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy oraz zwycięzcom za zasłużone triumfy!
        Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji, która zapewne będzie równie ekscytująca i pełna pasji!