• ZNAKOMITY START W ROZGRYWKACH EKIPY Z ŻELKOWA

• 30.03.2024 21:58
      • Dnia 24 marca, najstarsza drużyna "Żelków" rozegrała mecz inaugurujący rundę wiosenną Słupskiej Ligi Okręgowej Juniora D1. Atmosfera na własnym boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie była niesamowita, gdy podejmowaliśmy ekipę Wybrzeża Objazda.
        Mecz ten zakończyliśmy triumfem wynikiem 4:1, co pozwoliło nam zdobyć komplet 3 punktów! Do przerwy mieliśmy remis 1:1, ale nasza determinacja i zaangażowanie przyniosły efekty w drugiej połowie. Bramki dla "Żelków" zdobyli Oliwier Pieniak, Eryk Salomon dwukrotnie oraz Sebastian Graczyk.
        Chcielibyśmy również podziękować naszym wspaniałym kibicom za liczny i głośny doping! Wasze wsparcie naprawdę dodaje nam skrzydeł i motywuje do jeszcze lepszych występów!
        Stanisław Ratyński
        Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to spotkanie oraz gratulujemy naszym zawodnikom i trenerom Maciejowi Stolarskiemu i Arkadiuszowi Wasielewskiemu za świetny start w rundzie wiosennej!