• ZAPRASZAMY

• 30.03.2024 22:05

• Dnia 14 kwietnia 2024 roku Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo przy ZSP w Żelkowie organizuje XXVIII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego.
        Do rywalizacji zapraszamy zawodników amatorsko uprawiających tenis stołowy, jak również zawodników uczestniczących w rozgrywkach ligowych. Podczas zawodów prowadzona będzie klasyfikacja w 4 grupach: amatorzy, ligowcy, juniorzy oraz płeć piękna.
        System rozgrywek uzależniony będzie od liczby graczy. Organizator zastrzega sobie prawo rozstawienia pingpongistów. Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma dyplom i puchar.
        Zwycięscy w poszczególnych kategorii zagrają o puchar prezesa LUKS "Żelki" Żelkowo.
        Wpisowe - 15zł
        Kontakt - 508229512
        Turniej rozpoczyna się o godzinie 12:00 w sali sportowej przy ZSP Żelkowo.
        Organizator: Stefan Terefeńko - koordynator sekcji tenisa stołowego przy Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym "Żelki" Żelkowo.