• A O TO EFEKT PRACY WIELU WSPANIAŁYCH LUDZI

• Ktoś by mógł powiedzieć, że bez ciężkiego sprzętu i dużego nakładu finansowego nie da się zrobić. Nam się udało, a to wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu cudownych ludzi, którzy poświęcili swój czas i swoją energię, udostępnili prywatny sprzęt, pomogli zakupić niezbędne materiały, by stworzyć takie cudo, jakie widoczne jest na załączonych zdjęciach.
            Po raz kolejny dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do naszego boiska, jest Was tak wielu, że nie jesteśmy wstanie wymienić Was wszystkich z imienia i nazwiska.
            Drużyny i zawodnicy, którzy grali na tym boisku wcześniej, doskonale wiedzą jak wiele się zmieniło, a zapewniamy, że na żywo jest jeszcze lepiej.
            Marzenia się spełniają, a to jest tego wspaniałym dowodem.
            Jednakże my na tym nie kończymy modernizacji boiska - brakuje nam jeszcze 💡oświetlenia - więc marzymy dalej i działamy.
            Jeszcze raz pięknie dziękujemy.
        • ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023 r. o godz. 10:15 na sali gimnastycznej.

Podczas uroczystości odbędzie się pasowanie na uczniów kl. I

Dowozy:

Lipno- 9.40

Drzeżewo – 9.45

Będziechowo – 9.50

Choćmirówko – 10.00

Choćmirowo – 10.05

Zgojewo – 9.50

Żoruchowo – 10.00

• SKO JUNIOR D1

• Już w najbliższą sobotę nasza najstarsza drużyna, meczem wyjazdowym rozpocznie zmagania w ramach rundy jesiennej SKO Juniora D1
        • ZAPRASZAMY

• Dnia 17 września 2023 roku Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo przy ZSP w Żelkowie organizuje XXIV Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji zapraszamy zawodników amatorsko uprawiających tenis stołowy, jak również zawodników uczestniczących w rozgrywkach ligowych. Podczas zawodów prowadzona będzie klasyfikacja w 4 grupach: amatorzy, ligowcy, płeć piękna i młodzież.
            System rozgrywek uzależniony będzie od liczby graczy. Organizator zastrzega sobie prawo rozstawienia pingpongistów. Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma dyplom i puchar.
            Zwycięscy w poszczególnych kategorii zagrają o puchar prezesa LUKS "Żelki" Żelkowo.
            Wpisowe - 15zł
            Kontakt - 508229512
            Turniej rozpoczyna się o godzinie 12:00 w sali sportowa przy ZSP Żelkowo.
            Organizator: Stefan Terefeńko - koordynator sekcji tenisa stołowego przy Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym "Żelki" Żelkowo.
        • ZMAGANIA NA PIACHU

• Dnia 12 sierpnia zawodniczki i zawodnicy z Żelkowa w kategorii wiekowej Juniora F uczestniczyli w kolejnym turnieju w ramach Powiatowej Ligi LZS. Zawody rozgrywane były na piaskowym boisku OSiR w Ustce. W rozgrywkach udział wzięły cztery drużyny:
            MKS Jantar Ustka
            UKS GAP Bruskowo Wielkie
            Salos Słupsk
            LUKS "Żelki" Żelkowo

Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
            Błażej Balik
            Dawid Góralski