• Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych:

01.03.2020r. II miejsce w IV ogólnopolskim turnieju halowej piłki nożnej "Skrzat Cup" w roczniku 2008 i młodsi.

08.03.2019r. Udział Krzysztofa Burzyńskiego w IV  Turnieju Talentów Mobilej Akademii Młodych Orłów  organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

23.02.2020r. III miejsce w wojewódzkim turnieju halowej piłki nożnej "Żelki Cup" w roczniku 2008 i młodsi.

01.02.2020r.  60. Gala Sportu Głosu Pomorza.

II miejsce Łukasza Stolarskiego - nauczyciela wychowania fizycznego w kategorii "TRENER ROKU"

V miejsce Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo w kategorii "DRUŻYNA ROKU"

01.02.2020r. I miejsce w ogólnopolskim turnieju halowej piłki nożnej "Givova Winter Cup" w roczniku 2008/09.

Jakub Tyrek - najlepszy zawodnik turnieju.

03.12.2019r. Szkoła z Żelkowa znalazła się wśród 50 szkół podstawowych z całej Polski, które będą brały udział w ogólnopolskiej akcji Banku BNP Paribas "DZIECIAKI DO RAKIET". Dzięki zwycięstwu w konkursie nasza szkoła otrzyma zestawy profesjonalnego sprzętu do nauki gry w tenisa ziemnego, a nauczyciele wychowania fizycznego przejdą szkolenie, które w pełni przygotuje ich do prowadzenia zajęć.

01.12.2019r. II miejsce w Lidze Europy XI Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "KASZUB CUP" dzieci w roczniku 2007 i młodsi.

23-24.11.2019r. IV miejsce w ogólnopolskim turnieju halowej piłki nożnej "Kaszub Cup" zawodników w roczniku 2008/09.

13.11.2019r. Dostalismy się do drugiego etapu konkursu "MartesKlasa", organizowanego przez firmę Martes i Adidas. Ambasadorem projektu jest Łukasz Chwieduk - Mistrz Polski i Europy we Freestyle Footballu.

12.11.2019r. W konkursie organizowanym przez firmę "VERTISS - personalizowana odzież sportowa", prezentując swoją ciężką pracę na treningach piłki nożnej, wygraliśmy sprzęt sportowy dla całej drużyny.

24.10.2019r. I miejsce w finale powiatowym XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" dziewcząt w kategorii wiekowej U12.

24.10.2019r. I miejsce w finale powiatowym XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" dziewcząt w kategorii wiekowej U10.

23.10.2019r. III miejsce w finale powiatowym XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" chlopców w kategorii wiekowej U12.

21.10.2019r. II i IV miejsce w finale powiatowym XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" chlopców w kategorii wiekowej U8.

19.09.2019r. Nasza szkoła zakwalifikowała się do programu "GRAMY W RĘCZNĄ". Otrzymaliśmy wspaniały sprzęt sportowy - koszulki i piłki do piłki ręcznej.