• CZAS START - POMÓŻCIE NAM ZDOBYĆ WSPANIAŁY SPRZĘT DLA NASZEJ SZKOŁY

• Od 5 września 2022 wystartował projekt Firmy Lidl "Szkoła Pełna Talentów", którego ambasadorami są Anna i Robert Lewandowscy i trwać będzie do 13 listopada 2022 roku.
            Oczywiście do udziału w projekcie melduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie.
            Zadanie jest bardzo proste, za każde wydane 50 zł w sieci handlowej Lidl otrzymają Państwo kupon tzw. "Talenciak", który możecie Państwo przekazać naszej szkole, natomiast my będziemy zbierać te punkty i wymieniać na wspaniały sprzęt, z którego korzystać będą Państwa dzieci.
            Sposoby na przekazanie kuponu naszej szkole:
            -  wrzucenie do puszki znajdującej się przy wejściu do szkoły;
            -  przesłanie zdjęcia kuponu z kodem w prywatnej wiadomości na konto Facebook Żelki Żelkowo lub Łukasz Stolarski;
            -  przekazanie kuponu, skanując kod QR lub wprowadzając numer kuponu poprzez stronę lidl.pl/szkoly- wybierając naszą szkołę (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie).
        • NAJMŁODSZE ŻELKI ZAINGUROWAŁY RUNDĘ JESIENNĄ

• Dnia 3 września na boisku w Lęborku swój pierwszy turniej w ramach Słupskiej Ligi Okręgowej Juniora F2 rozegrała najmłodsza drużyna Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo.
            Ekipa prowadzona przez trenera Ireneusza Panka podczas zawodów rywalizowała z zespołami:
            Pogoń Lębork
            GKS Linia
            KS Grasz Dwumiasto Ustka

Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
            Lena Zamęcka
            Iga Bołwako
            Leon Adamiak
            Tobiasz Rogowski
            Aleksander Gola
            Ignacy Panek
            Filip Balik
            Oliwier Hliwski
            Aleksander Socha

Naszym najsłodszym maluszkom należą się ogromne brawa za znakomitą postawę podczas zawodów.
            Natomiast ich rodzicom podziękowania za tak liczną obecność i wspaniały doping.

Udział w rozgrywkach nie byłby możliwy bez wsparcia:
            Gmina Główczyce
            Usługi Transportowe Michał Łyczek
            Ferroli Poland Sp. z o.o.
            Effect Team Słupsk
            Adrian Kasina Studio Filmowe
            DachEl Sławomir Hliwski
            Krężel Sp. z o.o.
            Hydrotechnika Daria i Radosław Dolata
            Pomorskie Choinki Dariusz Stencel
        • ZAPRASZAMY

• Dnia 18 września 2022 roku Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo przy ZSP w Żelkowie organizuje XV Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji zapraszamy zawodników amatorsko uprawiających tenis stołowy, jak również zawodników uczestniczących w rozgrywkach ligowych. Podczas zawodów prowadzona będzie klasyfikacja w  3 grupach: amatorzy, ligowcy i płeć piękna.
            System rozgrywek uzależniony będzie od liczby graczy. Organizator zastrzega sobie prawo rozstawienia pingpongistów. Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma dyplom i puchar.
            Zwycięscy w poszczególnych kategorii zagrają o puchar prezesa LUKS "Żelki" Żelkowo.
            Wpisowe - 15zł
            Kontakt - 508229512
            Turniej rozpoczyna się o godzinie 12:00 w sali gimnastycznej przy ZSP Żelkowo.
            Organizator: Stefan Terefeńko - koordynator sekcji tenisa stołowego przy Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym "Żelki" Żelkowo.

• Z ŻELKOWA DO GNIEWINA

• Z przyjemnością informujemy, że nasz zawodnik Michał Vlig od sezonu 2022/2023 reprezentuje barwy drużyny SMS Stolem Gniewino.
            Michał ma już za sobą debiut w inaugurującym meczu Pomorskiej Ligi Juniorów C2, w którym zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty.
            Bardzo ambitny, sumienny, pracowity i życzliwy chłopiec, będący niesamowitym duchem drużyny w szatni i motorem napędowym, trafił do bardzo dobrze znanego wszystkim klubu.
            Zarząd Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo wraz ze sztabem szkoleniowym serdecznie gratulują i trzymają kciuki za ciąg dalszy piłkarskiej przygody Michała.