• Święto patrona 2019/20

• Dnia 27 listopada 2019 r. , uroczyście świętowaliśmy DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

Punkt przedszkolny, zerówka, a także klasy I-III wykonały ilustracje do wybranych wierszy patrona.

Powstały piękne prace, które zostały nagrodzone. Starsi uczniowie  w dwóch grupach wiekowych kl.IV-Va,b i VI-VIII brali udział w quizie pt. " Brzechwa znany i lubiany".

Zwyciężyła klasa Va i VII, ponadto drużyna klasy VII wyróżniła się pięknymi strojami szkolnymi. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe.

Przypomnieliśmy sobie również hymn naszej szkoły, napisany specjalnie z okazji nadania zaszczytnego imienia. Klasa Va, wystąpiła w krótkim przedstawieniu pt. " Tygrys" opartym na wierszach Jana Brzechwy.

Na zakończenie wszyscy delektowali się ciastkami wręczonymi przez Panią Dyrektor - w końcu to przecież święto szkoły.