• WSPANIAŁY SPRZĘT TRAFIŁ DO ŻELKOWA

• 20.11.2023 00:07

• Z radością informuję, że właśnie rozszerzyliśmy naszą bazę treningową o najnowszy sprzęt, dzięki wsparciu z Rządowego Programu KLUB 2023!
          To kolejny krok w kierunku doskonalenia naszych możliwości szkoleniowych. Dziękujemy za zaufanie i współpracę, które umożliwiły nam zdobycie nowoczesnego wyposażenia. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i jeszcze skuteczniejsze treningi!
        • FINAŁ POWIATOWEJ LIGI LZS

• 19.11.2023 23:32
        • 18 listopada hala sportowa w Kobylnicy gościła finałowy turniej Powiatowej Ligi LZS, w którym rywalizowały cztery współtworzące ligę zespoły: LUKS "Żelki" Żelkowo, UKS GAP Bruskowo Wielkie, MKS Jantar Ustka i Salos Słupsk. Młodzi piłkarze przez wiele miesięcy dawali z siebie wszystko, rozgrywając emocjonujące spotkania na różnych nawierzchniach - od boiska trawiastego, przez piaskowe boje (beach soccer), aż po zmagania na hali sportowej.
          Dzięki determinacji i pasji każdego zespołu, finałowy turniej stał się niezapomnianym wydarzeniem. Wszystkie drużyny zasłużenie otrzymały puchary, a każdy zawodnik odebrał pamiątkową statuetkę, która będzie świadectwem ich zaangażowania i sportowej przygody.
          Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich zespołów za wspólnie spędzony czas, pełen pasji i radości, związany z piłką nożną. Szczególne brawa należą się również głównym pomysłodawcom, Panom Andrzejowi Staszewskiemu i Rafałowi Mikuckiemu, którzy poprzez organizację tego niezwykłego wydarzenia stworzyli niezapomnianą przygodę dla podopiecznych Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo. Brawo za Wasz wkład w rozwój młodych 🤸talentów i promocję piękna sportu!

Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
          Lena Jarczyńska
          Julia Kasprowicz
          Zuzanna Przysiecka
          Monika Bogdan
          Julian Powideł
          Filip Balik
          Oliwier Hliwski
          Dawid Góralski
          Michał Zawodnik
          Janusz Ruszczyński
          Andrzej Przysiecki
          Nataniel Koniszewski
          Trener:
          Marcin Hliwski

Udział w rozgrywkach nie byłby możliwy bez wsparcia:
          Gmina Główczyce
          Dobra Drużyna PZU
          Usługi Transportowe Michał Łyczek
          Ferroli Poland Sp. z o.o.
          Effect Team Słupsk
          Adrian Kasina Studio Filmowe
          DachEl Sławomir Hliwski
          Krężel Sp. z o.o.
          Pomorskie Choinki Dariusz Stencel
          Eka Trans
          Dziękujemy!!!
        • ŚWIETNE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA "ŻELKI" ŻELKOWO!

• 19.11.2023 23:26

• Radosna wiadomość z naszego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo! Dzięki wsparciu w ramach Programu "Dobra Drużyna PZU", udało nam się zakupić nowy sprzęt sportowy. Ten krok z pewnością przyczyni się do jeszcze większego podniesienia jakości prowadzonych zajęć z naszymi wspaniałymi dziećmi.
          Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie, które umożliwia nam dalszy rozwój i inspiruje nas do jeszcze lepszych osiągnięć! Razem z PZU tworzymy "Dobrą Drużynę", która wspólnie dąży do rozwijania talentów i pasji naszych wspaniałych dzieci!
        • ŻELKI CERTYFIKOWANĄ SZKÓŁKĄ PIŁKARSKĄ

• 07.11.2023 16:00

• Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że nasz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo właśnie po raz trzeci zdobył prestiżowy Zielony Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej! To ogromne wyróżnienie, które dowodzi, że jesteśmy na właściwej drodze w pracy z młodymi talentami piłkarskimi.
          Dzięki naszym wyjątkowym trenerom i zaangażowanym rodzicom, nasza szkółka piłkarska stała się częścią elitarnej grupy certyfikowanych szkółek piłkarskich. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że nasze wysiłki w rozwijaniu umiejętności młodych adeptów piłki nożnej są doceniane.
          Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, zarówno naszym utalentowanym zawodnikom, jak i wsparciu rodziców. Jesteśmy dumni z naszego stowarzyszenia, a zarazem gotowi na kolejne wyzwania!
          Gratulacje dla naszego klubu, a także wszystkim innym certyfikowanym szkółkom piłkarskim, które pracują nad rozwojem przyszłych gwiazd futbolu.
        • ZAPRASZAMY

• 07.11.2023 15:56

• Dnia 19 listopada 2023 roku Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo przy ZSP w Żelkowie organizuje XXVI Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego.
          Do rywalizacji zapraszamy zawodników amatorsko uprawiających tenis stołowy, jak również zawodników uczestniczących w rozgrywkach ligowych. Podczas zawodów prowadzona będzie klasyfikacja w 3 grupach: amatorzy, ligowcy i płeć piękna.
          System rozgrywek uzależniony będzie od liczby graczy. Organizator zastrzega sobie prawo rozstawienia pingpongistów. Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma dyplom i puchar.
          Zwycięscy w poszczególnych kategorii zagrają o puchar prezesa LUKS "Żelki" Żelkowo.
          Wpisowe - 15zł
          Kontakt - 508229512
          Turniej rozpoczyna się o godzinie 12:00 w sali sportowej przy ZSP Żelkowo.
          Organizator: Stefan Terefeńko - koordynator sekcji tenisa stołowego przy Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym "Żelki" Żelkowo.