• KOCHANI, PRZYJACIELE ŻELKÓW!

• 11.01.2024 12:44

• Mamy do Was ogromną prośbę, która może sprawić, że nasz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy będzie mógł rozwijać się jeszcze bardziej!
          W trakcie rozliczeń podatkowych możecie przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo. Wasze wsparcie pomoże nam stworzyć lepsze warunki dla naszych młodych talentów, rozbudować infrastrukturę sportową i organizować jeszcze więcej fascynujących wydarzeń dla naszej społeczności.
          Wypełnijcie w swoim zeznaniu podatkowym formularz PIT i wpiszcie KRS 0000270261, a w rubryce "Cel szczegółowy 1,5%" proszę wpisać: LUKS "Żelki" Żelkowo.
          Dzięki Waszemu zaangażowaniu nasze Żelki będą jeszcze silniejsze!  Dziękujemy serdecznie za każde wsparcie!
        • Zapraszamy Drużyny na "Gramy z WOŚP" – II Edycję Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci!

• 08.01.2024 08:00

• „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.
          „Tu wszystko gra OK!”
          .

Data: 28 styczeń 2024r.
           Miejsce: Sala Sportowa w Żelkowie
           Kategoria wiekowa: 2015/2016
           W duchu sportowej rywalizacji zapraszamy Wasze drużyny do udziału w naszym charytatywnym turnieju, który nie tylko umocni wasze umiejętności piłkarskie, ale także pomoże wspólnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
           Podczas wydarzenia czekać będą na Was liczne atrakcje:
           Licytacje z ciekawymi nagrodami,
           Kiermasz ciast,
           Ciepła kawa i herbata.
           Wpisowe wynosi jedynie 200zł od drużyny, a cały dochód z turnieju zostanie przekazany na cele WOŚP. To doskonała okazja, abyście nie tylko świetnie się bawili, ale również pomogli tym, którzy potrzebują naszej pomocy.
           Zapisy trwają do 20 stycznia. Nie przegap okazji!
           Dołączcie do nas, aby razem stworzyć wyjątkowe wydarzenie pełne sportowej pasji i dobrej zabawy, mające jednocześnie szczytny cel!
           Kontakt: 790670340

• TENISOWE ZMAGANIA PAR

• 19.12.2023 14:32
        • W minioną niedzielę w sali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelkowie rozbrzmiewały dźwięki tenisowych piłeczek podczas I Wojewódzkiego Turnieju Par w Tenisie Stołowym. W rywalizacji udział wzięło 10 zespołów, a emocje sięgały zenitu.
          Ostateczni triumfatorzy, Tomasz Pankiewicz i Arkadiusz Ptaszkowski, pokazali klasę, zdobywając pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium znaleźli się Czesław Popiel i Dimitri Aniskiewicz, podczas gdy brązowy medal przypadł w udziale Mariuszowi Wencie i Zbigniewowi Pawłowskiemu. Nieco poniżej podium, na czwartym miejscu, uplasowali się Sylwester Kupczyk i Kacperski, zdobywając uznanie za swój wysiłek.
          Organizatorem tej sportowej uczty był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo, a koordynatorem oraz prowadzącym wydarzenie był zasłużony Pan Stefan Terefeńko. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wnieśli do zawodów nie tylko sportową pasję, ale także fair play. Kolejny raz nasz turniej przyciągnął utalentowanych tenisistów z różnych zakątków województwa pomorskiego, co świadczy o jego rosnącej renomie. Niech tenisowe emocje trwają dalej!
        • LATARNIK CUP 2023

• 18.12.2023 10:38
        • Niedziela, 17 grudnia, była dniem sportowych zmagań naszej najstarszej drużyny Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo!
          Wzięliśmy udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej LATARNIK CUP 2023 w roczniku 2011 i młodsi, który odbył się na hali sportowej w Choczewie. Mimo niedyspozycji spowodowanych chorobą wielu zawodników, nasz zespół stanął do walki i dzielnie walczył. Ostatecznie zajęliśmy 8 miejsce. Szczególne gratulacje kierujemy w stronę naszego zawodnika Oliwiera Pieniaka, który został wyróżniony nagrodą za wyjątkowe umiejętności i postawę na boisku.
          Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy im doskonałej imprezy!

Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
          Emilia Kuras
          Maja Ornowska
          Oliwier Pieniak
          Ilia Bilonoh
          Alan Słomski
          Eryk Salomon
          Trener:
          Maciej Stolarski

Udział w rozgrywkach nie byłby możliwy bez wsparcia:
          Gmina Główczyce
          Program Klub
          Dobra Drużyna PZU
          Usługi Transportowe Michał Łyczek
          Ferroli Poland Sp. z o.o.
          Effect Team Słupsk
          Adrian Kasina Studio Filmowe
          DachEl Sławomir Hliwski
          Krężel Sp. z o.o.
          Pomorskie Choinki Dariusz Stencel
          Eka Trans
          Stolarstwo Patryk Stenka
          Hurtownia Elektryk w Słupsku
          Dziękujemy!!!
        • ŚWIĘTA TUŻ TUŻ, A MY WCIĄŻ GRAMY

• 18.12.2023 09:29
        • Wczoraj nasza drużyna z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo wzięła udział w XXV turnieju imieniem św. Jana Bosco, zorganizowanym przez Salos Słupsk. Zmagania odbyły się na hali sportowej w Kobylnicy, gdzie rywalizowało 6 zespołów. System gry zakładał pojedynki każdy z każdym na dwóch boiskach.
          Niezwykle ważne jest podkreślenie, że w tej imprezie nie liczyły się wyniki, lecz przede wszystkim uśmiech na twarzach młodych zawodniczek i zawodników. Dziękujemy serdecznie organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim drużynom biorącym udział za świetną grę. To było wyjątkowe sportowe doświadczenie, gdzie radość i fair play miały pierwszeństwo.

Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
          Hanna Grabusińska
          Lena Zamęcka
          Julia Kasprowicz
          Zuzanna Przysiecka
          Lena Jarczyńska
          Nataniel Koniszewski
          Miłosz Zawadziński
          Tobiasz Rogowski
          Trener:
          Sławomir Hliwski

Udział w rozgrywkach nie byłby możliwy bez wsparcia:
          Gmina Główczyce
          Program Klub
          Dobra Drużyna PZU
          Usługi Transportowe Michał Łyczek
          Ferroli Poland Sp. z o.o.
          Effect Team Słupsk
          Adrian Kasina Studio Filmowe