• ŻELKI ŻELKOWO VS STAL JEZIERZYCE

• 07.11.2023 15:46
        • Wspaniały dzień dla naszego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo! Dziś na naszym rodzimym boisku w Żelkowie podejmowaliśmy zespół Stali Jezierzyce w ramach rundy jesiennej Słupskiej Ligi Okręgowej Juniora D1.
          Mecz rozpoczął się zacięcie, oba zespoły walczyły o przewagę, ale do przerwy nie udało się nikomu wprowadzić piłki do bramki. Po przerwie nasi zawodnicy wyszli na boisko z determinacją, a to przyniosło efekty w postaci strzelonych bramek.
          Ostatecznie, "Żelki" Żelkowo zwyciężyły 2:0, zdobywając cenne trzy punkty. To wielka radość dla naszych zawodników i kibiców! Dziękujemy za wsparcie i gratulujemy naszym młodym talentom świetnej gry. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszego zespołu!

Sebastian Graczyk
          Ksawery Juśkiewicz
          Jakub Sienkiewicz
          Jakub Rusinek
          Hubert Jarczyński
          Stanisław Jachym
          Emilia Kuras
          Ilia Bilonoh
          Alan Słomski
          Eryk Salomon
          Maja Ornowska
          Stanisław Ratyński
          Oliwier Pieniak
          Olivier Salomon
          Trenerzy:
          Maciej Stolarski
          Arkadiusz Wasielewski

• JESIENNE ZMAGANIA LIGOWE

• 07.11.2023 15:41
        • Wczoraj na boisku orlik w Damnicy odbył się czwarty turniej rundy jesiennej Słupskiej Ligi Okręgowej Juniora F1. Nasz zespół, Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo," stanął do rywalizacji z innymi drużynami, w tym Graszem Dwumiasto, GKS Linia, KS Damnica oraz Latarnikiem Choczewo. Turniej rozgrywano w systemie "każdy z każdym," a wynik nie miał znaczenia.
          To był wspaniały dzień, pełen pasji i sportowej rywalizacji. Dziewczynki i chłopcy z naszej drużyny pokazali ogromne zaangażowanie i ducha walki, niezależnie od wyników. Atmosfera na boisku była fantastyczna, a każdy zawodnik dał z siebie wszystko, aby zdobyć kolejne bramki dla swojej drużyny.

Lena Zamęcka
          Zuzanna Przysiecka
          Oliwier Hliwski
          Aleksander Socha
          Filip Balik
          Dawid Góralski
          Julian Powideł
          Trener:
          Marcin Hliwski

Był to udany dzień, pełen emocji i sportowej przyjaźni. Gratulacje dla wszystkich drużyn biorących udział w turnieju! Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i z niecierpliwością czekamy na kolejne piłkarskie zmagania.

• RZĄDOWY PROGRAM KLUB 2023

• 07.11.2023 15:37

• Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo
          ma nowe stroje dla wszystkich swoich utalentowanych zawodników i zawodniczek w kategorii Juniora F, dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Rządowego Programu Klub
          Dzięki tej hojnej inwestycji możemy teraz dumną drużyną "Żelków" w pełnym blasku prezentować się na boiskach. To ogromny krok naprzód dla naszych młodych zawodników i zawodniczek.
          Dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki za wsparcie oraz wszystkim osobom zaangażowanym w obsługę i realizację projektu.
        • DOBRA DRUŻYNA PZU

• 07.11.2023 15:27

• Z radością informujemy, że nasz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo kontynuuje rozwijanie projektu "Dobra Drużyna PZU"! Dzięki wsparciu PZU, zakupiliśmy zestawy dodatkowych strojów sportowych dla wszystkich naszych utalentowanych zawodników Juniora D i E.
          Dzięki nowym strojom nasi zawodnicy będą nie tylko dobrze wyglądać, ale także czuć się komfortowo na boisku. To ważne, aby nasza młodzież mogła skupić się na swoim rozwoju sportowym. Dziękujemy PZU za zaufanie i wsparcie, które pozwala nam kontynuować naszą misję rozwijania młodego talentu sportowego.
          Jesteśmy przekonani, że te nowe stroje dodadzą naszym zawodnikom pewności siebie i pozytywnie wpłyną na ich wyniki na boisku. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wyzwania i sukcesy naszej Drużyny!
        • SKO JUNIOR D1

• 07.11.2023 15:13
        • W niedzielę, 29 października, nasza drużyna, Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo, stanęła do wyjazdowego meczu w ramach Słupskiej Ligi Okręgowej Juniora D1. Naszym przeciwnikiem był zespół Karola Pęplino. Walka była nie tylko z drużyną gospodarzy, ale także z błotnistym boiskiem, które utrudniało grę. Po pełnych emocji 80 minutach meczu zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Jakub Sienkiewicz
          Olivier Salomon