• BRAWO ERYK

• 30.03.2024 21:33
        • Z dumą informujemy, że nasz utalentowany zawodnik, Eryk Salomon, został powołany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku na konsultację selekcyjną Kadry Pomorza w roczniku 2012. To ogromne wyróżnienie zarówno dla niego, jak i dla naszego małego klubu.
          Konsultacje odbędą się 12 marca na sztucznym boisku przy ul. Traugutta w Gdańsku. To niezwykła okazja dla Eryka, by zaprezentować swoje umiejętności i być może zdobyć miejsce w Kadrze Pomorza.
          Brawo Eryk,
          brawo trenerzy Maciej Stolarski i Arkadiusz Wasielewski,
          brawo Rodzice Eryka.
          Cała społeczność klubu trzyma kciuki za naszego utalentowanego zawodnika i mamy nadzieję, że Eryk w pełni wykorzysta tę szansę. To nie tylko sukces indywidualny, ale także dowód na wysoki poziom szkolenia w naszym klubie. Gratulujemy Erykowi, daj z siebie wszystko na konsultacjach!
        • FANTASTYCZNE WIEŚCI Z FRONTU SPORTOWEGO!

• 30.03.2024 21:30
        • W niedzielę 6 marca, najstarsza drużyna Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo wzięła udział w VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dzieci - SKRZAT CUP 2024 w roczniku 2011. Zmagania odbyły się na hali sportowo-widowiskowej w Jezierzycach, gdzie rywalizowało 7 drużyn. Grano systemem "każdy z każdym", czas gry 1x12 minut.
           Po emocjonujących rozgrywkach nasza drużyna reprezentująca Gminę Główczyce zdobyła zaszczytne II miejsce!
          Oto wyniki poszczególnych meczów "Żelek":
          Żelki vs. Jantar Ustka: 1:0
          Żelki vs. Orliki Kończewo: 1:0
          Żelki vs. Żaki Sławno: 2:1
          Żelki vs. Wybrzeże Objazda: 0:0
          Żelki vs. Bruskowo Wielkie: 1:0
          Żelki vs. Karol Pęplino: 0:1
          Drużyna pokazała nie tylko solidność w obronie i skuteczność w ataku, ale także indywidualne umiejętności naszych zawodników zostały docenione.
          Olivier Salomon otrzymał tytuł "Najlepszego bramkarza turnieju", a Jakub Urbański został uznany za "Najlepszego zawodnika w drużynie".
          Olivier Salomon
          Jakub Urbański
          Eryk Salomon
          Oliwier Pieniak
          Stanisław Ratyński
          Alan Słomski
          Sebastian Graczyk
          Hubert Jarczyński
          Maciej Stolarski
           Duma i radość, które te sukcesy przynoszą, są niewątpliwie zasługą nie tylko zawodników, ale również trenerów Macieja Stolarskiego i Arkadiusza Wasielewskiego.
          Gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów na boisku!
          Dziękujemy naszym wiernym kibicom-rodzicom, których to wspaniały doping niósł naszych Żelkowych piłkarzy.
        • SKRZAT CUP 2024

• 30.03.2024 21:24
        • W ostatnią niedzielę lutego, podopieczni Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo uczestniczyli w VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci SKRZAT CUP 2024 w roczniku 2012. Zawody rozgrywane były na hali sportowej w Jezierzycach.
          Grano systemem każdy z każdym, czas jednego meczu to 1x15 minut. Zespół z Żelkowa ostatecznie uplasował się na IV miejscu. Nasz zawodnik Illia Bilonoch wybrany został najlepszym bramkarzem turnieju, natomiast tytuł najlepszej zawodnika/czki w drużynie przypadł Emili Kuras.
          Maja Ornowska
          Emilia Kuras
          Paweł Leszczuk
          Jakub Sienkiewicz
          Hubert Jarczyński
          Eryk Salomon
          Illia Bilonoh
          Alan Słomski
          Maciej Stolarski
          Ogromne brawa dla organizatorów za świetnie przygotowany turniej.
        • TURNIEJ O PUCHAR GRYFCIA

• 30.03.2024 21:21
        • Dnia 24 lutego drużyna Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Żelki' Żelkowo wzięła udział w halowym turnieju piłki nożnej dzieci o Puchar Gryfcia, zawody rozgrywane były w hali sportowej przy ul. Niedziałkowskiego w Słupsku. W turnieju udział wzięło 8 zespołów w kategorii wiekowej 2015/16.
          Julia Kasprowicz
          Zuzanna Przysiecka
          Julian Powideł
          Dawid Góralski
          Nataniel Koniszewski
          Filip Balik
          Tobiasz Rogowski
          Sławomir Hliwski
          Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i walki na boisku, a organizatorom świetnie przygotowanego turnieju.
        • CERTYFIKAT PZPN DLA LUDOWEGO UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO ŻELKI ŻELKOWO - MAŁEGO KLUBU Z WIELKIM SERCEM!

• 20.02.2024 22:33
        • Dzisiejszego popołudnia, podczas zebrania przedstawicieli Pomorskiego Związku Piłki Nożnej z klubami z naszego województwa, mieliśmy niezwykłą przyjemność odebrać Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza nie tylko jakość naszego szkolenia, ale także ogrom pracy, jaki wkładamy w rozwój dzieci i młodzieży.
          Przekazanie certyfikatu na ręce prezesa Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo, Łukasza Stolarskiego, oraz dyrektora sportowego, Sławomira Hliwskiego, było dla nas nie tylko momentem dumy, ale także motywacją do dalszego zaangażowania. Jesteśmy małym klubem z niewielkiej miejscowości, ale nasze serce i duch są ogromne, pełne pasji do ciągłego rozwoju oraz tworzenia najlepszych warunków dla naszych podopiecznych.
          Niezmiernie miło było nam usłyszeć tak wiele ciepłych słów na temat naszej działalności. To dowód, że nasza praca przynosi rezultaty i godnie reprezentujemy Gminę Główczyce. Jako Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo byliśmy po raz kolejny, jedynym klubem z naszej gminy obecnym na tym ważnym zebraniu.
          Dziękujemy wszystkim którzy obdarzyli nas zaufaniem i na co dzień wspierają naszą działalność. Dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję rozwijania pasji piłkarskiej oraz kształtowania charakterów młodych talentów.
          Razem jesteśmy silni, razem tworzymy niezapomniane chwile na boisku i poza nim. Niech ten certyfikat będzie motywacją do jeszcze większych osiągnięć i niech przypomina nam o naszym wspólnym celu - rozwijaniu potencjału naszych dzieci i młodzieży.